PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11272}

Pamiętny dzień

Two Bits
6,7 1 215
ocen
6,7 10 1 1215
Pamiętny dzień
powrót do forum filmu Pamiętny dzień

Ma "to coś" ...

ocenił(a) film na 6

Cóż by tu rzec... Film- wydawałoby się- głupi, ale mnie urzekł. Obejrzałam go oczywiście przez wzgląd na pana Pacino: * , ale nie zawiodłam się. Fabuła wydaje się dość... infantylna, ale jednak film ma "to coś". Niestety jak widzi się w gazecie opis, który brzmi: "Ameryka, lata 30. Gennaro próbuje zdobyć 25 centów na bilet do kina. Kiedy przychodzi do chorego dziadka, ten opowiada mu historię swego życia." to przecież niedobrze się robi. Ludzie to jednak wiedzą jak zachęcić widza do obejrzenia wyświetlanego przez nich filmu...

ocenił(a) film na 7
fleUr_henry

czy ktoś posiada napisy do tego filmu?? byłabym wdzięczna za jakieś informacje gdzie można znaleźć...

ocenił(a) film na 7
fleUr_henry

Uważam, że film dobry choć nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Nie wszystkim się będzie podobał ale fani Pacino powinni zobaczyć. Jak na razie odkładam na półkę, ale w przyszłości na pewno zobaczę jeszcze raz.

ocenił(a) film na 9
Arczet

zobaczylem z niechcenia na tv4, teraz błagam boga, by ponownie puścili.

depp09

puszczają za 5 dni

ocenił(a) film na 8
fleUr_henry

Dokładnie, to jeden z tych niby banalnych filmów, które strasznie wciągają i zostają na długo w pamięci :)

ocenił(a) film na 6
fleUr_henry

Dobrze napisane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones