PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94670}

Zimny jak głaz

Stone Cold
6,4 1 888
ocen
6,4 10 1 1888
Zimny jak głaz
powrót do forum filmu Zimny jak głaz

stone cold

ocenił(a) film na 9

witajcie. Bardzo prosze o wskazówki jak dorwać ten film. Kupię go, ściągnę, pożyczę... cokolwiek. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 1
Lil_2

witam. mam ten film na VHS do sprzedania, używany ale w dosyć dobrym stanie, cena 5 zł. Kontakt: wronx4life@interia.pl

ocenił(a) film na 7
Lil_2

jest na ch0mikuj pl

użytkownik usunięty
Lil_2

Dziś na MGM, HD, choć tylko stereo 2 ch

ocenił(a) film na 8
Lil_2

Jest na you tubie z lektorem, w bardzo dobrej jakości. http://www.youtube.com/watch?v=G1IcgEWLZ4o

karoman4

Zdajesz sobie sprawę że koleś pytał o to prawie 10 lat temu? ;D

ocenił(a) film na 8
Eddy

Co z tego?

karoman4

To, że w tej sytuacji Twoja wypowiedź jest bezsensowna ;D Zwłaszcza że koleś ostatnio logował się 3 maja 2011 xD

ocenił(a) film na 7
Eddy

Ale chociaż inni przy okazji zostali poinformowani.

ocenił(a) film na 8
trancefan1986

Dziękuję, że mnie wyręczyłeś. ;-)

Eddy

Bezsensowne to są takie wpisy jak ten, który popełniłeś!
Zobacz, piszesz, że minęło 10 lat - OK. Potem zleciało jeszcze 3 i co?
No i dzięki koledze karoman4 trafiłem przypadkiem na kiedyś poszukiwany film! No i co?
Dobrze zrobił?
Pewnie, że tak!


P.S.
Nic w przyrodzie nie ginie, mawia się, że w internecie też. I to jest prawda.
Mnie też kilku mądrali pouczało, że odpisywałem na forach motoryzacyjnych na posty sprzed kilku lat, ale nie zadali sobie trudu pomyślenia, że skoro ja trafiłem mając taki problem jak gość sprzed kilku lat, to ktoś inny pewnie też może i jak nie podam teraz rozwiązania, czy co pomaga na daną usterkę, to taki gagatek odejdzie odprawiony z kwitkiem. Tzn. nic się nie dowie, a stronka dalej wisi i byłaby pusta, gdyby nie wpisać odpowiedzi.
Do przemyślenia.

ZSGifMan

Eddy bardzo grzecznie odpowiedział w formie żartu. Nie było w jego wypowiedziach tego co mu zarzucasz.

zbawiony

OK :)

karoman4

Pytanie zadano 2 listopada 2004, YouTube powstał 14 lutego 2005.

kodziucha

Nie za bardzo rozumiem, co chciałeś udowodnić tymi datami?
Że co, że jak ktoś zapyta w np. 2000 roku o produkcyjny samochód elektryczny zdolny ścigać się z innymi klasy premium, to nikt ma mu nie wpisywać np. w 2010, że jest coś takiego jak Tesla?!

kodziucha

I co z tego wynika?

ocenił(a) film na 8
Lil_2

Stone Cold 1991 1080p BluRay DTS-HD x264-BARC0DE

ocenił(a) film na 1
Lil_2

Film dla większości amerykańskiego społeczeństwa - 1/10 !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

Z perspektywy lat obecnych patrząc, to dałbym 2 - ze względu na muzykę. Natomiast oceniłem go przez pryzmat lat 80/90 stąd 4. / oglądnąłem z "kronikarskiego obowiązku", ale ciężko mi było przez to przebrnąć.

ocenił(a) film na 1

mimo ostrych protestów, ze strony moich narządów wzroku, słuchu i moich szarych komórek, w pełni zdegustowany, jakoś dobrnąłem do końca - UF !!!

ocenił(a) film na 8
Lil_2

11 lat od zadania pytania informuje, że film jest na stronie tor renty.org. W wersji z lektorem.

michal.2907

Informuję że torrenty org nie istnieją.

ocenił(a) film na 8
Mis_Uszatek_fw

Istnieją, istnieją, ale pod innym adresem. ex-torrenty-org. To nie jest żaden fake, korzystam od dawna. I film 'Zimny jak głaz' dalej tam jest.

ocenił(a) film na 6
Lil_2

Dzisiaj na TNT.

Lil_2

Jak leci po 19 latach?

swierzb

Jest na CDA w wersji 1080p. Sam go dzisiaj obejrzę, bo tak go tutaj reklamujecie:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones